امروز در بیست و هفتم بهمن‌ماه همزمان با چهاردهمین سالگرد تاسیس بیمه سامان، نخستین شعبه تخصصی « بانک – بیمه » با حضور جناب آقای احمد طاهری بهبهانی مدیرعامل بانک سامان و جناب آقای دکترداوود الماسی معاون اجرائی بیمه سامان، افتتاح شد. این شعبه کار پشتیبانی مشتریان بانک سامان که خدمات بیمه سامان را نیز دریافت می کنند، انجام می‌دهد.

راه‌اندازی شعبه بانک- بیمه از ابتدای فعالیت بیمه‌سامان در ذهن من و مدیران شرکت بود و برای اجرایی شدن این ایده، انواع روش‌ها تجربه را تجربه کردیم و آن چه امروز افتتاح شده است، برآیند همه آن سعی و خطاهاست.

مقوله بانک – بیمه در جهان بسیار تجربه خوبی بوده، اما راه اندازی آن در ایران با مشکلاتی مواجه بود. شعبه بانک- بیمه سامان حاصل یک روند تکاملی است و می‌توانیم ادعا کنیم که یکی از نمونه‌های منحصر به فرد در کشور است.

همکاری همه مدیران ارشد و لایه‌های میانی مجموعه مالی سامان برای راه اندازی شعبه بانک – بیمه، عامل اصلی پیاده‌سازی نهایی این ایده است و همه مجموعه سامان دست به دست هم دادند تا امروز شاهد افتتاح این شعبه باشیم.

ارائه خدمات بیمه‌ای به مشتریان بانک سامان با ساده‌ترین روش، همواره در دستور کار مجموعه سامان بوده است و هدف نهایی ما از فعالیت در مجموعه بانک – بیمه این است که برای مشتریان بانک سامان، ارزش ایجاد کنیم، بنابراین ما به دنبال فروش یا سودآوری برای بیمه سامان نیستیم.

بسیار خوشنودم از این که بانک – بیمه پس از فراز و نشیب بسیار و عبور از مسیرهای پر پیچ و خم افتتاح شده است. وضعیت بیمه سامان از بعد ارائه خدمات و محصولات، رضایت نهاد ناظر، کیفیت نیروی انسانی، گستردگی شبکه فروش، توانگری مالی و سرمایه در بازار بیمه کشور درخشان است.

بیمه، چیزی جز اعتبار نیست. اعتبار مجموعه سامان، پشتوانه بیمه سامان است و ما تلاش می‌کنیم از حداکثر این اعتبار برای خدمت رسانی به مشتریان بانک سامان استفاده کنیم.